پیام مدیریت

تحول و دگرگونی اصل غیر قابل انکار در تمام جوانب زندگی امروزی است. جهان به سرعت پیش می رود و انسان دامنه خواسته های خود را وسیعتر میکند. آرزوها جامه عمل می پوشند ولی آرزوهای بزرگتر جایگزین می شوند. لحظه ای درنگ جایز نیست و ما با اعتماد به این روند تصمیم گرفته ایم همچنان که به عنوان اولین شرکت تولیدی کاشی کف مکانیزه در ایران فعالیت خود را آغاز کرده بودیم، یکه تاز و قوی ادامه دهیم. باید هر روز امکانات مان به روز باشد و مطابق درخواستهای مشتریان مان بهترین ه را عرضه کنیم. چرا که ما مشتری را شریک خود و خود را خدمتگزار مردم میدانیم. امیدواریم با تولید محصولی بی نظیر از هر لحاظ در راستای اعتلای صنعت کاشی و سرامیک مفید و موثر واقع شویم.

 

تاریخچه

شرکت کاشی کویر با استفاده از فنوری مکانیزه و مدرن با تولید کاشی کف در ابعاد مختلف کار خود را آغاز نمود.طرحهای زیبا، به روز و بدیع با استفاده از بهترین مواد اولیه سبب گردید تا در بازارهای داخلی و خارجی از محصولات کاشی کویرر استقبال بسیار عالی شود و همین موضوع سبب شد تا طرحهای توسعه این شرکت پی در پی و بدون وقفه عملی گردد و اکنون شرکت کاشی کاشی کویر با تولید کاشی های کف - دیوار - پرسلان لعابدار و گرانیتی یکی از بزرگترین واحدهای تولید کاشی و سرامیک در ایران و منطقه محسوب می شود.

 

تکنولوژی تولید

در مسیر رسییدن به کیفیت، بالاترین فناوری را به خدمت گرفته ایم تا ثابت کنیم که کیفیت هیچگاه تصادفی کسب نمیشود. بهره گیری از فناوری مدرن و استفاده از تخصص و مهارت مدیران و متخصصان و مواد اولیه مرغوب سبب شده است که محصولی در حد استانداردهای جهانی عرضه نماییم. کیفیت و زیبایی محصولات کاشی کویر با دوام و استحکام همراه است و پاداش این موضوع فتح بازارهای جهانی و داخلی است.

در کاشی کویر انتخاب ماشی آلات و مراحل تولید مطابق با آخرین دستائردهای این صنعت در دنیا می باشد و ثمره این موضوع، تضمین کیفیت تولید و کیفیت مستمر در محصولات است. پرس های مجهز و مدرن امکان ایجاد بدنه های مستحکم و استاندارد را برای کاشی کویر فراهم کرده اند.

حذف سیستمهای LVG و حمل و نقل زاید سبب گردیده تا تولید با کیفیت بالاتر و سرعت مناسبتر فرآوری گردد. به منظور آنکه محصول نهایی سالم و بدون کوچکترین نقصی در اختیار مشتریان محترم قرار گیرد، بسته بندی با کیفیتی مطلوب انجام می شود.

 

کنترل کیفیت

کاشی کویر اعتقاد دارد برای نفوذ در بازارهای جهانی و داخلی باید کیفیت را سرلوحه امور قرار داد، لذا به همین منظور واحد کنترل کیفیت مواد اولیه، محصول و روند تولید را مورد آزمایش قرار می دهد تا محصولی مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی فراهم شود.

کنترل کیفیت علاوه بر محصول نهایی در تمام خطوط تولید و مواد اولیه نیز به شدت اعمال می شود تا محصولاتی بدون عیب و نقص تولید و در اختیار بازار قرار گیرد.

  

گواهینامه

اخذ گواهینامه ISO 9001 برای محصولات کاشی کویر برگ افتخار دیگری در راه جهانی شدن محصولات کاشی کویر است. کاشی کویر برآن است تا با منطبق کردن تولیدات خود با برترین استانداردهای جهان، رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید.

کاشی کویر با شرکت مناسب در نمایشگاهها، جدیدترین تولیدات خود را به بازدیدکنندگان از غرفه این شرکت ارائه می کند.